Programok a 4. osztályban

Iskola küldte be 2024. 05. 15., sze - 11:29 időpontban

Állatkertben járt a 4.osztály

Május 8-án, Fazekas Judit néni kíséretével a Veszprémi Állatkertbe látogattunk.

Az utat oda-vissza távolsági járattal tettük meg, mely a tanulók számára ingyenes volt.
Pár éve került bevezetésre az a nagy sikerű kezdeményezés, hogy a veszprémi óvodások és iskolások évente egyszer ingyen meglátogathatják a méltán népszerű Veszprémi Állatkertet, mely lehetőséggel mindenképp szerettünk volna élni. Fantasztikus délelőttöt tölthettünk el, szinte az egész állatpark a miénk volt. Izgalmas feladatokkal készültünk a gyerekeknek, melyeket párokban oldottak meg leleményes kutatómunkák után. Nagy kedvencük volt a gyerekeknek a szuper Afrika Játszótér, és a fedett Kölyök-Dzsungel. Rengeteg állatot láttunk, a létesítmény teljes területét bejártuk, és nagyon örült az osztály, hogy ilyen csodálatos környezetben bővíthették ismereteiket.

A 4. osztály könyvtári barangolása