Atlétika verseny

Iskola küldte be 2024. 06. 12., sze - 09:17 időpontban
a

Június elején került megrendezésre a régiós atlétika verseny Veszprémben az U12-es, valamint az U10-es korosztály számára. Az időjárás nem épp kegyes arcát mutatta a résztvevők számára, hiszen egy alapvetően hűvös reggel után több kisebb-nagyobb zápor és zivatar áztatta a színes pólós társaságot.

A csapatok több versenyszámban mérték össze képességeiket, mint például sprint- és gátváltó futás, kislabdadobás, ritmusszökdelés, súlylökés és mini-cooper. Egy állomáson egyszerre mindig két csapat tagjai versengtek egymással ezzel is növelve a versengést az értékes pontokért.

U10-es korosztályban a VEDACKA piros csapatában versenyzett a második osztály 2 tanulója is: Borbás Áron és Komlós Norbert, akik egy nagyszerű verseny után a dobogó harmadik fokára állhattak fel csapattársaikkal.

Gratulálunk a kimagasló sporteredményhez!